​شرکت منزرنا از سال 1888 شروع به استاندارد سازی در توسعه و تولید خمیرهای حرفه ای پولیش برای صنعت ها و بیزنس های مختلف نموده است. مشتریان منزرنا دیتیلینگ کاران و صنعت گران حرفه ای در صنعت پولیش می باشند. دانش گسترده در فرمولاسیون و درک دقیق نیازهای مشتری منزرنا را به یک متخصص و رهبر با تکنولوژی بالا در زمینه ترکیب های پولیش صنعتی تبدیل کرده است.
اشتیاق به کمال در تمامی محصولات منزرنا گنجانده شده است که کیفیت بسیار بالا و بهره وری اقتصادی را تضمین می نماید. تمام زمینه های پولیش کاری در صنعت های مختلف با بیش از 200 فرمول خلاقانه توسط منزرنا در بر گرفته شده است. شبکه گسترده ای از فروشندگان و نمایندگان صنعتی و تجاری در سراسر جهان پولیش های حرفه ای مورد نیاز خود را از شهر اتیگهایم آلمان، شرکت منزرنا تهیه می کنند.
علاوه بر تولید و فروش محصولات متنوع، منزرنا یکی از شریک های تجاری برندهای برتر صنعت های مختلف شامل صنعت خودرو سازی می باشد. کارشناسان شرکت منزرنا با ارائه بهینه سازی فرآیندهای پولیش کاری، مشتریان خود را پشتیبانی می کنند.
منزرنا به برندهای معتبر درخشش هدیه می کند.

از سال 1888

​​پولیش ها و ترکیب های پولیش حرفه ای

​تحقیق و توسعه

متخصصان فرمول هایی با کارایی بالا با استفاده از فناوری آزمایشگاهی پیشرفته تولید می کنند.

فرمول های خاص

با صدها فرمول ویژه توسعه یافته، ما محصولات سفارشی را برای هر کار و هر سطحی ارائه می دهیم.

تولید در مقیاس بزرگ

تولید دسته ای پیچیده با کیفیت برجسته و وقت شناسی، بر اساس دانش عمیق مهندسی فرآیند ...

تخصص صنعتی

وقتی صحبت از پولیش صنعتی به میان می آید، مقرون به صرفه بودن در کنار کیفیت اهمیت دارد.

تخصص خودرو

ما پولیش های حرفه ای خودرو را برای خودروسازان، دیتیلرها و علاقه مندان به خودرو ارائه می دهیم.

توسعه فرآیند و آموزش

ما از شما در بهبود فرآیندهای منزرنا حمایت می کنیم و آموزش ارائه می دهیم.

اتمام و مراقبت

منزرنا سیستم های مراقبت و نگه داری را هم برای حرفه ای ها و هم برای کاربران خودروهای شخصی پیشنهاد می دهد. با استقاده از تعداد کم محصولات، به راحتی و با مصرف کم مواد به نتیجه دلخواه دست یابید. با استفاده از منزرنا شما می توانید سطوح خودرو خود را به سرعت به صورت دستی و یا با دستگاه پولیش احیا کنید. درخشش فوق العاده عمیق بدون سیلیکون و مواد پر کننده به دست می آید. ترکیبات پولیش خودرو برای لذت ماندگار و نتیجه های فوقق العاده.
... اطلاعات بیشتر

​دیتیلینگ

مراکز تجاری دیتیلینگ بر روی عملکرد سیستم پولیش های منزرنا برای دیتیلینگ خودرو حساب کرده اند. زمانی خودرو را می خواهید به فروش برسانید ظاهر آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که پولیش ارزش خودروی استفاده شده را افزایش می دهد. منزرنا راه حل درست و مناسب را برای دیتیلینگ حرفه ای خودرو دارد. با استفاده از ترکیبات پولیش منزرنا به دلیل کیفیت بالا و کارایی اقتصادی خود را از هر سیستم دیگری بی نیاز کنید.
... اطلاعات بیشتر
... اطلاعات بیشتر

​بدنه و رنگ

چطور اجرای کتینگ رنگ خودرو به عالی ترین سطح می رسد؟ با استفاده از ترکیب های پولیش و پرکننده های بهینه شده بدون  داشتن سیلیکون خطرناک. این ترکیبات برای استحکام رنگ خودرو و از بین بردن آلودگی ها، گرد و خاک و اصلاح رنگ استقاده می شوند. سیستم منزرنا برای کتینگ خودرو: پولیش خودرو با سرعت بالا و درخشش فوق العاده.​