​واکس محافظ و آبگریزکننده PL منزرنا
بازگشت به صفحه واکس و محافظ خودرو

​ پوشش پلیمری محافظ برای خودروها با رنگ های متفاوت

​واکس محافظ و آبگریزکننده PL منزرنا (Menzerna Power Lock Ultimate Protection) یک واکس ماندگار، محافظ در برابر عوامل طبیعی و آبگریز کننده خودرو و در عین حال ایجاد براقیت عمیق رنگ ماشین می باشد.

​دسته بندی:
استاندارد

پد واکس اسفنجی

دستمال مایکروفایبر پریمیوم

بسته بندی:
250 میلی لیتر 22070.281.001
1 لیتر            22070.261.001

فرآیند نمونه:

مزایا:

 - آخرین نسل تکنولوژی واکس
 - حداکثر محافظت در برابر عوامل طبیعی
 - ماندگاری بسیار بالا
 - ایجاد آبگریزی فوق العاده
 - محافظت از ارزش خودرو

پد پیشنهادی:

قابل استفاده:
اوربیتال، به صورت دستی

داستان ما
​شرکت منزرنا از سال 1888 شروع به استاندارد سازی در توسعه و تولید خمیرهای حرفه ای پولیش برای صنعت ها و بیزنس های مختلف نموده است. مشتریان منزرنا دیتیلینگ کاران و صنعت گران حرفه ای در صنعت پولیش می باشند. دانش گسترده در فرمولاسیون و درک دقیق نیازهای مشتری منزرنا را به یک متخصص و رهبر با تکنولوژی بالا در زمینه ترکیب های پولیش صنعتی تبدیل کرده است.
اشتیاق به کمال در تمامی محصولات منزرنا گنجانده شده است که کیفیت بسیار بالا و بهره وری اقتصادی را تضمین می نماید. تمام زمینه های پولیش کاری در صنعت های مختلف با بیش از 200 فرمول خلاقانه توسط منزرنا در بر گرفته شده است. شبکه گسترده ای از فروشندگان و نمایندگان صنعتی و تجاری در سراسر جهان پولیش های حرفه ای مورد نیاز خود را از شهر اتیگهایم آلمان، شرکت منزرنا تهیه می کنند.
علاوه بر تولید و فروش محصولات متنوع، منزرنا یکی از شریک های تجاری برندهای برتر صنعت های مختلف شامل صنعت خودرو سازی می باشد. کارشناسان شرکت منزرنا با ارائه بهینه سازی فرآیندهای پولیش کاری، مشتریان خود را پشتیبانی می کنند.
منزرنا به برندهای معتبر درخشش هدیه می کند.
سبد خرید