خدمات ما

​​​مشارکت در فرآیند

منزرنا زمینه را برای بهبود فرآیند پولیش در شرکت های صنعتی آماده می کند تا سطح کیفیت و بهره وری آنان را بالا برده و به نتایج قابل اندازه گیری دست یابند. با یک یک استراتژی مدیریتی مبتنی بر داده ها ما فرآیندهای پولیش کاری و سنباده زنی را توسعه می ‌دهیم. رمز موفقیت در درک همه جانبه فرآیند است.​​​​​​​
منزرنا متخصص توسعه و تولید عوامل پولیش در مقیاس صنعتی است. محدوده تولید ما شامل ترکیبات پولیش مایع و جامد به منظور قابل اجرا بودن بر روی هر گونه مواد است. انجام کار بی وقفه به منظور توسعه، منزرنا را در موقعیتی قرار داده است که از مشتریان صنعتی و تجاری پشتیبانی کارشناسانه به عمل می آورد. تکنولوژی پیشرفته MeLT® (Menzerna Liquefaction Technology) یک جهش کوانتومی در زمینه پولیش صنعتی را آشکار می سازد.​​​​​​​

​​​اجرای پولیش کامل 

ترکیبات خمیری جامد و امولسیون های پولیش​​​​​​​

خدمات

بهینه سازی فرآیندهای پولیش کاری شما با مشاوره صنعتی منزرنا

توسعه فرآیند

منزرنا امکان بهینه سازی فرآیندهای سنباده زنی و پولیش کاری را به منظور بهبود کیفیت سطوح، نرخ کمتر پس زدن (ریجکت) و پایداری بیشتر فرآیندها به شرکت های صنعتی ارائه می دهد. روش های منحصر به فرد منزرنا، آنالیز فرآیندهای پولیش کاری و سنباده زنی را به طور عینی امکانپذیر ساخته است. تناسب فرآیند پولیش خود را آزمایش نمایید.​​​​​​​
بیشتر

توسعه ترکیبات

اگر قادر به یافتن ترکیب مناسب برای فرآیند پولیش کاری صنعتی خود نیستید، نگران نباشید. منزرنا فرمولاسیون های ویژه جداگانه ای را برای کاربران صنعتی دارد. ترکیبات پولیش جامد یا امولسیون ها متناسب با نیازهای شما و سطح مورد نظر بهبود یافته اند. فرآیندهای نوآورانه در ترکیبات همراه با تکنولوژی های پیشرفته اندازه گیری، منزرنا را تبدیل به شریک بی رقیب تولید و توسعه در صنعت ساخته است.​​​​​​​
بیشتر

بهینه سازی هزینه ها

منزرنا شما را از امتیازات رقابت با شرکت های صنعتی مطمئن می سازد.. هزینه های پنهان را توسط فرآیند Fingerprint منزرنا می توان شفاف ساخت. با تعیین طول عمر اصولی ابزارهای پولیش (buffing wheels) و سنباده می توان به راندمان بالاتر و صرفه جویی در مواد مصرفی دست پیدا کرد. حالا زمان آن رسیده است که هزینه های فرآیند سنباده زنی و پولیش کاری خود را کاهش دهید.
بیشتر

ارزیابی پروسه های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سیستم های جدید پولیش کاری و سنباده زنی نیازمند سبک سنگین کردن دقیق است. منزرنا، مقرون به صرفه ترین سیستم های پولیش کاری و سنباده زنی اتوماتیک را آنالیز نموده و پایه و اساس محکمی برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری ایجاد می نماید. تصمیم های درست در پولیش کاری و سنباده زنی صنعتی را بر عهده ما بگذارید.​​​​​​​
بیشتر

تجهیزات بهداشتی


​​​​​​​تولیدکنندگان برتر تجهیزات حمام، برای ترمیم سطوح خود به عوامل پولیش دهنده متکی می باشند. به طور ویژه در مورد فلز برنج، مستلزم انجام پولیش کاری دقیقی است. منزرنا امولسیون های پولیش دهنده مناسب برای رفع نیازمندی های خاص صنعت تجهیزات حمام را ارائه می دهد.​​​​​​​
مراجعه به بخش

منزرنا براقیت خود را به برندهای برتر وام می دهد.

بخش تخصصی حلال های پولیش

صنعت خودرو

منزرنا عوامل پولیش کارآمد را برای تمامی بخش های صنعت خودرو ارائه می دهد. کیفیت بالای سطوح با مقادیر مصرف اقتصادی عواملی هستند که تولید کنندگان برتر اتومبیل و تامین کنندگان خودرو را تحت تاثیر قرار می دهند.
مراجعه به بخش

کالاهای خانگی

منزرنا دارای محدوده ای از پولیش هایی با کارایی بالا برای صنعت کالاهای خانگی است. مقادیر مصرف مطلوب، ساییدگی کم صفحه ساینده و زمان پردازش کوتاه از جمله مشخصات تاثیر گذاری هستند. امولسیون های پولیش منزرنا، آلومینیوم، برنج و فولاد ضد زنگ را تا رسیدن به نهایت درخشندگی، صیقل می دهند.
مراجعه به بخش
رنگ های تیره و بیشترین تقاضا پیرامون کیفیت سطح، پولیش مبلمان روکش شده را به یک چالش تبدیل می کند. منزرنا فرآیندهای صیقل کاری مناسب را برای پولیش پوشش های پلی اورتان یا پلی استر در صنعت مبلمان ارائه می دهد.

​صنعت مبلمان

مراجعه به بخش
سازندگان ویولن و پیانو به ترکیبات پولیش جامد منزرنا ایمان دارند. این ترکیبات موثر، در نهایت سطح تماسی ایجاد می کنند که سازهای ساخته شده از چوب و برنج انگار از جواهر ساخته شده اند.

آلات موسیقی

مراجعه به بخش
تولید کنندگان ساعت و جواهرات، زرگرها و جواهرسازان درخواست های یکسانی دارند: سطوح پولیش شده بی عیب و نقص با کمترین میزان لایه برداری! خمیرهای جامد منزرنا کاملاً مطابق با درخواست های صنعت ساعت و جواهرات بوده و ارزش جواهرات و ساعت های گرانقیمت را حفظ می نماید.

ساعت و جواهرات

مراجعه به بخش

پولیش صنعتی

ترکیبات خمیری جامد و امولسیون های پولیش​​​​​​​

ما در 5 اصل نشان خواهیم داد که منزرنا شریک درستی برای پیشرفت راندمان در صنعت پولیش کاری و سنباده زنی است. با کشف این اصول، کیفیت و بهره وری خود را ارتقاء دهید.

ترکیبات خمیری جامد و امولسیون های پولیش​​​​​​​​​​​​​​

منزرنا برای تمامی سطوح و تمام کاربردها دارای ترکیب پولیش ویژه آن است. ما به طور پیوسته در آزمایشگاه خود در حال نوآوری های مشتری-محور هستیم.
بیشتر خصوصیات مربوط به کیفیت ترکیبات پولیش و امولسیون ها در حین فرآیند تولید شکل می گیرند. یکی از اصلی ترین دلایل صلاحیت منزرنا، تخصص در تکنولوژی فرآیندهای مکانیکی است. ما همواره ترکیبات پولیش خود را برای عملکرد بالا و کارایی اقتصادی فرموله می کنیم.

سایت منزرنا ایران در حال به روز رسانی می باشد ...

سبد خرید