یک جهش کوانتومی در تکنولوژی پولیش های صنعتی است. امولسیون ها و ترکیبات خمیری پولیش هر کدام مزایای مخصوص به خود را فرآیند پولیشکاری دارند که در تکنولوژی MeLT این مزایا با یکدیگر ترکیب شده اند. این تکنولوژی ثبت اختراع شده، انقلابی در روش های متداول اجرا در صنعت پولیشکاری برپا کرد. تکنولوژی MeLT، فرآیندهای پولیشکاری را تا حدود زیادی بهینه نموده و در کاهش هزینه ها موثر و مفید واقع گردید.

Menzerna MeLT®

یک جهش کوانتومی در صنعت پولیشکاری

ترکیب مزایای امولسیون ها و ترکیبات خمیری

MeLT فرآیند پولیشکاری شما را متحول خواهد ساخت.

عملکرد لایه برداری بهتر
​​​​​​​

قدرت لایه برداری را در امولسیون ها تا 3 برابر و در ترکیبات خمیری متداول تا 2 برابر افزایش می دهد. لایه برداری بهینه شده تا حدود زیادی زمان پولیشکاری را کاهش و در نتیجه راندمان را افزایش می دهد.
مصرف کمتر مواد پولیش

در مقایسه با یک ترکیب جامد استاندارد حدود 10 تا 20 درصد مواد پولیش کمتری مصرف می نماید.
کاهش هدر رفتن مواد پولیش
مصرف مواد کمتر باعث هدر رفتن کمتر مواد گاهی تا 80 درصد در مقایسه با اجرای یک ترکیب امولسیون معمولی می شود. همین موضوع کاهش هزینه های ابزارهای پاکسازی و دور ریختن این تلفات دردسرساز می شود.

تکنولوژی آینده

فرآیند MeLT®

سیستم های MeLT از یک مخزن فشرده سازی با یک پمپ دیافراگمی و واحد کنترل، یک لوله حرارتی و یک یا تعداد بیشتری نازل ساخته شده اند. ترکیبات پولیش MeLT در دمای اتاق، به صورت جامد هستند که با استفاده از تجهیزات MeLT و تحت حرارت، قابلیت اسپری شدن می یابند. با این روش، قابلیت پولیش فوق العاده بالای ترکیبات جامد را می توان در آن دسته سیستم های پولیش پیاده سازی کرد که پیش از این تنها با امولسیون ها سازگاری داشتند. سیستم های MeLT به گونه ای طراحی شده است که تمام قسمت هایی که ترکیبات از آنها عبور می کنند، تا 55 الی 70 درجه سانتی گراد گرم می شوند.

یک جهش کوانتومی در صنعت پولیشکاری

ویدئوی معرفی MeLT®

(MeLT® (Menzerna Liquefaction Technology ​​​​​​: تکنولوژی مایع سازی منزرنا

فرآیند نوآورانه ای است که از ذوب داغ برای انتقال اتوماتیک و اجرای ترکیبات جامد استفاده می نماید که مزایای ترکیبات خمیری و امولسیون ها را بصورت یکجا دارد. . ترکیبات پولیش MeLT در دمای اتاق، به صورت جامد هستند که با استفاده از تجهیزات MeLT و تحت حرارت، قابلیت اسپری شدن می یابند. با این روش، قابلیت پولیش فوق العاده بالای ترکیبات جامد را می توان در آن دسته سیستم های پولیش پیاده سازی کرد که پیش از این تنها با امولسیون ها سازگاری داشتند.​​​​​​​

سایت منزرنا ایران در حال به روز رسانی می باشد ...

سبد خرید