اصل 5

ترکیب درست را انتخاب کنید.

به وسیله آنالیزهای مختلف می توان عملکرد پولیش را دقیقا مشخص کرد. منزرنا نمونه کاملی از محصولات با عملکرد بالا و فرمولاسیون نوآورانه برای تمام تقاضاهای پولیشکاری صنعتی ارائه می دهد. پولیش ها در 2 مدل خمیری یا امولسیون با مواد اولیه مشترک عرضه می شوند. ما تحت عنوان بخشی از "مشارکت فرآیند" به صورت جداگانه خمیرهای پولیش و فرآیندهای پولیشکاری را با کاربرد شما مطابقت می دهیم. ترکیبات خمیری یا امولسیون های پولیش با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف از جمله حجم درخشندگی، نرخ لایه برداری، سرعت پولیش و ... قابل آنالیز و انطباق پذیر با نیازهای شما می باشد.

انتخاب دقیق خمیر پولیش

به منظور پردازش مقرون به صرفه تمام مواد اولیه مشترک، تحت عنوان بخشی از "مشارکت فرآیند"، ما ترکیبات و روش های پولیش کاری را متناسب با فعالیت های شخصی شما منطبق می سازیم.

ترکیبات پولیش

MeLT®

مشاوره

خدمات

ترکیبات خمیری و امولسیون های پولیش

(MeLT® (Menzerna Liquefaction Technology

فرآیند نوآورانه ای است که از ذوب داغ برای انتقال اتوماتیک و اجرای ترکیبات جامد استفاده می نماید که مزایای ترکیبات خمیری و امولسیون ها را بصورت یکجا دارد. در نتیجه در زمان کمتر سطوحی بهتر با پسماند کمتر و همچنین ترکیباتی با پایداری و طول عمر نامحدود خواهیم داشت.​​​​​​​

مشاوره

ما بر روی تمام فرآیندهای پولیش کاری صنعتی به خوبی تسلط داشته و به لطف روش های تخصصی و تکنیک های پیشرفته آنالیز، به قلب هر موضوعی رسوخ می کنیم. در نتیجه شما از نهایت شفافیت و اطمینان در تصمیم گیری برخوردار می گردید که شرایط را برای ارتقاء کیفیت و مدیریت هزینه و زمان در حین سنباده زنی و پولیش کاری فراهم می سازد.

خدمات شایسته

توصیه های ما به صورت عملی به کار می آیند. بنابراین ما تا زمانی که فرآیندهای عملیات اجرایی شما در حالت بهینه خود قرار بگیرند، از شما پشتیبانی به عمل خواهیم آورد. نیروهای متخصص ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. تنها کافی است با ما در تماس باشید.
خمیرهای پولیش جامد و مایع
MeLT®
خدمات
تماس با ما

به منظور صرفه جویی در هزینه ها شما باید دید کلی نسبت به فرآیند داشته باشید.​​​​​​​

فرآیندهای پولیشکاری، فرآیندهای پیچیده ای هستند. با درک این فرآیندها شما یک مرحله جلوتر هستید. ​​​​​​​

اطلاعات ورودی ادراک غریزی را مغلوب می نماید. ​​​​​​​

تجهیزات اندازه گیری جزء ضروریات است.

ترکیب درست را انتخاب کنید.

مشاهده 5 اصل در یک نگاه کلی

حقایق بیشتری را کشف کنید:

سایت منزرنا ایران در حال به روز رسانی می باشد ...

سبد خرید