تولید سطوح مطلوب با کیفیت بالا به صورت اقتصادی با خط تولید تمام اتوماتیک پولیش یا ایستگاه های کاری دستی در اولویت کار قرار دارد. کار دقیق بر روی قطعات تریم اتومبیل، آلات موسیقی، لوازم بهداشتی، کالاهای خانگی، صنعت مبلمان و جواهرات از الزامات کار می باشد. تولیدکنندگان و کارگاه های پولیشکاری از مزایای سالها تجربه و تخصص ژرف منزرنا در این زمینه بهره می برند. مواد پولیش منزرنا با فرمولاسیونی ویژه و کاربردی آسان برای تمام انواع سطوح مناسب است. مواد پولیش منزرنا فرآیندهای پولیش را اقتصادی و ایمن می سازند. ما همچنین راه حل های منحصر به فردی را برای مشتریان صنعتی خود داریم.​​​​​​​

منزرنا درخشندگی برندهای برتر را به آنها بازمی گرداند​​​​​​​.

راه حل های پولیش ویژه صنعت​​​​​​​

مراجعه به بخش

​​​​​​​تولیدکنندگان برتر تجهیزات حمام، برای ترمیم سطوح خود به عوامل پولیش دهنده متکی می باشند. به طور ویژه در مورد فلز برنج، مستلزم انجام پولیش کاری دقیقی است. منزرنا امولسیون های پولیش دهنده مناسب برای رفع نیازمندی های خاص صنعت تجهیزات حمام را ارائه می دهد.​​​​​​​

تجهیزات بهداشتی

عملکرد بالا مطابق با استانداردها

پولیش برای بخش های جداگانه صنعت

مراجعه به بخش

صنعت خودرو

منزرنا عوامل پولیش کارآمد را برای تمامی بخش های صنعت خودرو ارائه می دهد. کیفیت بالای سطوح با مقادیر مصرف اقتصادی عواملی هستند که تولید کنندگان برتر اتومبیل و تامین کنندگان خودرو را تحت تاثیر قرار می دهند.
مراجعه به بخش

کالاهای خانگی

منزرنا دارای محدوده ای از پولیش هایی با کارایی بالا برای صنعت کالاهای خانگی است. مقادیر مصرف مطلوب، ساییدگی کم صفحه ساینده و زمان پردازش کوتاه از جمله مشخصات تاثیر گذاری هستند. امولسیون های پولیش منزرنا، آلومینیوم، برنج و فولاد ضد زنگ را تا رسیدن به نهایت درخشندگی، صیقل می دهند.

​صنعت مبلمان

رنگ های تیره و بیشترین تقاضا پیرامون کیفیت سطح، پولیش مبلمان روکش شده را به یک چالش تبدیل می کند. منزرنا فرآیندهای صیقل کاری مناسب را برای پولیش پوشش های پلی اورتان یا پلی استر در صنعت مبلمان ارائه می دهد.
مراجعه به بخش
سازندگان ویولن و پیانو به ترکیبات پولیش جامد منزرنا ایمان دارند. این ترکیبات موثر، در نهایت سطح تماسی ایجاد می کنند که سازهای ساخته شده از چوب و برنج انگار از جواهر ساخته شده اند.

آلات موسیقی

مراجعه به بخش

ساعت و جواهرات

مراجعه به بخش
تولید کنندگان ساعت و جواهرات، زرگرها و جواهرسازان درخواست های یکسانی دارند: سطوح پولیش شده بی عیب و نقص با کمترین میزان لایه برداری! خمیرهای جامد منزرنا کاملاً مطابق با درخواست های صنعت ساعت و جواهرات بوده و ارزش جواهرات و ساعت های گرانقیمت را حفظ می نماید.
مواد پولیش منزرنا با فرمولاسیونی ویژه و کاربردی آسان درخشندگی نهایی فوق العاده بالایی را برای تمام انواع سطوح فراهم می سازد: قطعات خودرو، مبلمان، آلات موسیقی، لوازم بهداشتی، کالاهای خانگی و جواهرات. متخصصین منزرنا دقیقا می دانند که چه موادی را باید با هم ترکیب نمایند. برای پولیشکاری صنعتی که باید بالاترین استانداردها را بگذراند. هدف ما: فرآیندهای پولیشکاری با بیشترین میزان بهره وری و نتایج درخشان، زمان پردازش کوتاه، مصرف کم مواد اولیه و میزان کم پس زدگی (ریجکت). این ها چیزهایی است که مواد پولیش منزرنا در اختیار شما قرار می دهند.

امنیت فرآیند و فرآیندهای اقتصادی صنعتی​​​​​​​

130 سال با خدمات شایسته

سایت منزرنا ایران در حال به روز رسانی می باشد ...

سبد خرید