ترکیب خمیری، امولسیون و پولیش: پولیشکاری همزمان با بالا بردن عملکرد سطوح، از نظر زیبایی شناختی نیز موثر هستند. منزرنا عامل لایه بردار مناسب برای استفاده در صنعت و تجارت را تولید نموده و توسعه می دهد. ما بوسیله تنوعی از فرمولاسیون های نوآورانه خود، هر شاخه ای از پولیشکاری صنعتی را پوشش می دهیم. عامل لایه بردار ما در کیفیت، سرعت و قابلیت اطمینان فرآیند بر روی آلومینیم، برنج، استیل ضدزنگ یا سطوح پوشش دار، کارآیی بالایی را از خود نشان می دهد. در هر جایی که نیاز به نتایج سریع و بی عیب و نقص باشد، ترکیبات پولیش منزرنا چه به صورت دستی و چه به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.

ترکیبات پولیش با کیفیت درجه یک​​​​​​​

ترکیبات جامد، امولسیون ها و پولیش ها برای استفاده در صنعت و تجارت

پولیش های منزرنا در 2 مدل جامد یا امولسیون با مواد اولیه مشترک عرضه می شوند. تولیدکنندگان لوازم خانگی، قطعات وسایل نقلیه، مبلمان و اتصالات بهداشتی، همگی بر کیفیت ثابت شده امولسیون ها و خمیرهای پولیش منزرنا اتفاق نظر دارند. یک انقلاب در صنعت پولیشکاری، اختراع فناوری مایع سازی (MeLT® (Menzerna Liquefaction Technology یا فرآیند ذوب داغ برای اجرای ترکیبات پولیش بود که مزایای ترکیبات خمیری و امولسیون ها را بصورت یکجا دارد.

برای استفاده در صنعت و تجارت​​​​​​​

ترکیبات پولیش نوآورانه​​​​​​​

در پشت صحنه توسعه پولیش های منزرنا، بیش از 130 سال تجربه نهفته است. ما اکنون درک دقیقی از تکنولوژی های اجرا در اختیار داریم. ما فقط از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده نموده و بر روی فرآیندهای تولید مسلط هستیم. عوامل پولیش نوآورانه را با کیفیت بالا با استفاده از جدیدترین روش ها توسعه بخشیده ایم. ما شریک قابل اعتماد و انعطاف پذیر برای پیشرفت مشتریان، اقتصادی و بی عیب و نقص بودن فرآیندهای پولیش کاری سطوح و در نهایت برای تقویت روحیه رقابت بین مشتریان خود هستیم.

چه فاکتوری عوامل پولیش ما را منحصر به فرد می سازد؟​​​​​​​

ترکیبات پولیش با بالاترین کیفیت

سایت منزرنا ایران در حال به روز رسانی می باشد ...

سبد خرید